Vanocni_cukrovi.jpg
jaké možnosti vám Drbna nabízí

Zapojte se do příprav na Vánoce společně s ostatními prostřednictvím Drbny. Chceme Vám dát prostor v tomto zpravodaji a jak ho využijete bude jen na Vás.
Díky nám budete moc předat svou informaci nebo přání mnoha dalším. Je mnoho způsobů, jak si Vánoce zpříjemnit a pomoci si navzájem. V případě zájmu uveřejníme vaše recepty, o které se budete chtít podělit, včetně případných fotografií. V rámci inzerce můžeme vytvořit “tržnici” vánočního cukroví, kde nabídnete své oblíbené cukroví ostatním za Vámi požadovanou cenu nebo formou výměny za jiný druh cukroví. Možnosti jsou téměř neomezené a záleží jen na vašich nápadech a zájmu. Dáme Vám také prostor pro vánoční a novoroční přání soukromé, ale i komerční. Ano, i místní podnikatelé si budou moci umístít své přání zákazníkům a klientům v našem zpravodaji a to zcela bezplatně. Věříme, že najdete i jiná řešení, jak využít Drbny pro předání informace ostatním Zlončičáků. Proto neváhejte a zesílejte své podklady a náměty co nejdříve na e-mailovou adresu zloncice@belica.eu. 
Uzávěrka třetího čísla je 20. listopadu.
Ne 27. říjen 2013, 20:26:17 CET
zloncice
Kdo jsme a kde nás najdete.
On-line odjezdová tabla autobusů PID a vlaků.
Odkazy a jiné informace + řešení sudoku.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Opište prosím kontrolní kód "3131"
Váš názor nás zajímá!
Neváhejte nám napsat a sdělit svůj názor na Zlončickou drbnu. Uvítáme Vaše podklady, náměty a tipy na příspěvky, které by mohly zajímat ostatní Zlončičáky.
PetrB.png
Volby_OU.png
Zlončice 40
278 01 Kralupy nad Vltavou
tel. / fax: +420 315 787 124

Úřední hodiny:
starosta / hospodářka
pon. 18.00-19.30 / 16.30-18.00 h.
stř. 17.00-19.30 / 16.30-18.00 h.

Jsme také na facebooku ...

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one