SDRUŽENÍ CHVATĚRUBY

sdružení chvatěruby logo.png
Vzniklo Sdružení Chvatěruby – sdružení pro rodiče a děti z obcí Chvatěruby, Zlončice a Kozomín.
Na základě požadavků zlončických a chvatěrubských maminek, vzniklo občanské sdružení Chvatěruby. Účelem tohoto sdružení je realizace mnoha podnětů místních maminek, které mají mnohdy dobré nápady a chuť se podílet na věcech veřejných. Za cíl si klademe propojit rodiče a děti z obcí Chvatěruby, Zlončice a Kozomín. Věříme, že náš nápad na vytvoření občanského sdružení pomůže vylepšit dosavadní služby pro děti, ale nejen pro ně. Rádi bychom oslovili ještě seniory a pomohli také zprostředkovat služby typu hlídání dětí, venčení psů, doučování, cvičení pro ženy, výuku jazyků nebo jiné zájmové aktivity, převážně pro ženy na mateřské dovolené, které nemohou flexibilně dojíždět se vzdělávat. U oslovených rodičů tento nápad sklidil velký úspěch.
Proto jsme založili toto občanské sdružení komunitního typu a věříme, že společně se nám povede naše plány uskutečnit a získáme důvěru i ostatních rodičů. Budeme moc rádi, pokud se k nám připojí a budou nápomocni při realizaci různých akcí, které plánujeme na příští rok. Též věříme, že se díky škole podaří oslovit ostatní rodiče v okolí. Do občanského sdružení jsme přizvali i rodiče z obce Kozomín a naším přáním je, aby děti, které se nyní vídají ve škole a školce, mohly společně prožívat další příjemně strávené chvíle.
Rádi bychom touto cestou poděkovali pánům starostům Derflovi, Loučkovi a Koukolíčkovi za
vstřícnost, kladné přijetí a přislíbenou podporu našemu sdružení.
První akcí byl v neděli 17. listopadu „Světýlkový průvod“, kterého se i přes nepřízeň počasí zúčastnila zhruba stovka dětí a rodičů. Začátek akce byl u zlončického dětského hřiště a pomalou procházkou kolem hřbitova průvod došel do cíle ke chvatěrubské základní škole. Děkujeme tímto panu starostovi Derflovi za připravené občerstvení a paní ředitelce Moravcové za zázemí u školy. Výborné koláče a teplý čaj přišli vhod.
Další plánovanou akcí Sdružení Chvatěruby byla 1. zimní burza oblečení a sportovních potřeb, která proběhla v sobotu 23. listopadu od 14 hodin v prostorech Turistického centra – u fotbalového hřiště ve Chvatěrubech.
Budeme rádi, pokud s námi budete spolupracovat i vy a budete se tak podílet na našem záměru jakýmkoliv způsobem. Uvítáme Vaše nápady i připomínky a těšíme se na spolupráci. Sledujte nás prosím i na Facebooku, kde jsou aktuální informace o plánovaných akcích Sdružení Chvatěruby i okolních obcí.

autor: Sdružení Chvatěruby, Kateřina Rážová

Kontaktní údaje na Sdružení Chvatěruby:
e-mail: sdruzenichvateruby@email.cz

www.sdruzenichvateruby.cz (v přípravě)

www.facebook.com/sdruzenichvateruby

Další občanská sdružení v okolí:

> Občanské sdružení ”Hlasy Kozomína“ (http://hlasykozomina.blogspot.cz)
> Pro život v Dolanech, o.s.
 (http://www.osdolany.cz)
> Klidná Bašť o.s.
 (http://www.klidnabast.cz)
Po 2. prosinec 2013, 12:35:43 CET
zloncice
Kdo jsme a kde nás najdete.
On-line odjezdová tabla autobusů PID a vlaků.
Odkazy a jiné informace + řešení sudoku.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Opište prosím kontrolní kód "3131"
Váš názor nás zajímá!
Neváhejte nám napsat a sdělit svůj názor na Zlončickou drbnu. Uvítáme Vaše podklady, náměty a tipy na příspěvky, které by mohly zajímat ostatní Zlončičáky.
PetrB.png
Volby_OU.png
Zlončice 40
278 01 Kralupy nad Vltavou
tel. / fax: +420 315 787 124

Úřední hodiny:
starosta / hospodářka
pon. 18.00-19.30 / 16.30-18.00 h.
stř. 17.00-19.30 / 16.30-18.00 h.

Jsme také na facebooku ...

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one